All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

DATEKS LTD.ŞTİ. 1987 yılında kurulmuştur. DATEKS şu anda 4 bölgedeki büroları ,17 bayisi ile Mikrobiyoloji, Moleküler biyoloji, Hücre kültürü, Sitogenetik malzemeler, Laboratuvar Kimyasalları, Kök Hücre Saklama torbaları, Fotoferez tedavi sistemleri, Organ saklama solüsyonları, Aferez sistemleri, Hücre kültürü için laboratuar sarf malzemeleri tedariki, satışı ve servis hizmetleri vermektedir. Kamu ve özel Üniversiteler, tıp, veteriner ve ziraaat fakülteleri, kamu hastaneleri, hematoloji merkezleri, yoğun bakım üniteleri, ilaç fabrikası AR-GE merkezleri, araştırma merkezleri, hayvan aşıları üretim merkezleri müşterileri arasındadır.


Bölümler:

  • Satış: 16 çalışanıyla DATEKS 8 aktif satış elemanı bulunmaktadır.
  • İthalat ve Finans: Gümrükleme, Muhasabe, Stok denetimi, Bakanlık müsade ve evrak işlemleri kendi bünyemizde yapılmaktadır.
  • Teknik departman: 1 genetik mühendisi, 2 biyolog ve 2 mekanik mühendisten oluşmaktadır.
  • Depo: Günlük sevkiyatlar için yeterli depo alanımız braş ofislerimizde bulunmaktadır. Soğuk zincir konusunda hassas olan şirketimiz 3 adet 4 C – 12 C dolap, 4 deep freezers – 4C - -20 C ve 1 adet deep freezer -70 C ile saklama yapmaktadır. Kuru buzlu sevkiyatlarımız vardır.